Hurt paliw:

  • olej napędowy z dostawą (bez biokomponentów)
  • transport gratis
  • konkurencyjne ceny
  • szybka realizacja dostaw
 
 

Hurtowa sprzedaż oleju napędowegoHurtownia Zaręba Paliwa to firma, która zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości paliw. W ofercie znajdą Państwo między innymi olej napędowy. Dużą zaletą współpracy z naszą hurtownią jest usługa bezpłatnego dowozu zakupionego oleju. Dysponujemy bowiem niezbędnym zapleczem nowoczesnych i bezpiecznych pojazdów. Każde zlecenie staramy się przekazać do możliwie jak najsprawniejszej realizacji, ponieważ szanujemy czas klientów oraz zdajemy sobie sprawę z tego, że dla wielu z nich krótki okres oczekiwania jest niezwykle istotny.

Bazą naszej oferty jest hurtowa sprzedaż oleju napędowego – zamówienie musi w związku z tym opiewać co najmniej na 1000 litrów. Jednocześnie jednak dużą uwagę przywiązujemy do atrakcyjności cenowej poszczególnych produktów. Dbamy o to, by w skład proponowanego asortymentu wchodziły paliwa od bardzo dobrych producentów. Renoma naszej hurtowni jest dla nas absolutnie najważniejsza i troszczymy się o to, by jej nie stracić.

Pragniemy zaznaczyć, że w dziedzinie dystrybucji paliw posiadamy duże doświadczenie, które pozwala nam zrozumieć potrzeby klientów, specyfikę branży, dokładnie poznać dostępne produkty, jak również stanowi pomocny punkt odniesienia, umożliwiający budowanie ciekawej oraz atrakcyjnej oferty. Ogromne znaczenie ma dla nas także stały rozwój asortymentu i dopasowywanie go do oczekiwań kupujących. Jednym z celów działalności hurtowni jest zbudowanie szerokiego grona odbiorców, dla których współpraca z firmą będzie naprawdę zadowalająca i którzy, dzięki znakomitej obsłudze oraz świetnym paliwom, będą chętnie wracali na powtórne zakupy. Za jedną z najważniejszych zasad w wykonywanej pracy przyjęliśmy doskonałe kompetencje zatrudnianych pracowników, którzy jednocześnie, poza przygotowaniem merytorycznym, tak ważnym w tej branży, są bardzo mocno zorientowani na klienta. W ten sposób walczymy o najlepszą obsługę, ponieważ dużą uwagę zwracamy na to, żeby kadra hurtowni służyła Państwu radą, jeśli zachodzi taka potrzeba i była otwarta na uwagi kupujących, które pozwolą nam stale ulepszać świadczone usługi. Zdanie/opinie naszych klientów to dla nas najlepszy wyznacznik i najcenniejsze wskazówki, jakie staramy się wyczerpująco wykorzystać.

Za istotne uważamy nadążanie za zmianami rynkowymi, by móc świadczyć jak najwyższej klasy usługi, a jednym z bezwarunkowych filarów w naszej codziennej działalnością są Państwa potrzeby, które rozumiemy i na które staramy się odpowiedzieć. W naszej ofercie dostępna jest też hurtowa sprzedaż oleju opałowego i podobnie jak w przypadku oleju napędowego, koszty transportu pokrywa hurtownia. Ponadto, prowadzimy także specjalistyczną stację paliw.

W przypadku pytań lub chęci uzyskania bliższych informacji na temat propozycji hurtowni paliw – Zaręba Paliwa, jesteśmy gotowi wyczerpująco wyjaśnić wszystkie wątpliwości i udzielić pomocnych wskazówek, które pozwolą dokonać najlepszego wyboru. Mamy nadzieję na zachęcenie Państwa do bliższej współpracy, która będzie i dla nas, i dla kupujących niezwykle owocna.