Główną formą działalności naszej firmy jest oczywiście sprzedaż paliw, przede wszystkim w ilościach hurtowych. Stąd też najchętniej współpracujemy z Klientami instytucjonalnymi – większymi oraz mniejszymi przedsiębiorstwami. Działamy jednak hurtowo, dlatego minimalne zamówienie to 1000 litrów.

Nasze specjalistyczne wykształcenie oraz branżowe przygotowanie kierownictwa i personelu całej naszej firmy, a także ugruntowana pozycja poparta wieloletnim doświadczeniem zdobytym w trakcie działalności na dynamicznie rozwijającym się rynku paliw płynnych, stwarzają dzisiaj dodatkową gwarancję solidnej i satysfakcjonującej współpracy z naszymi Klientami.

Jesteśmy przekonani, że wszystkie wymienione powyżej walory, ale także wysoka jakość naszych produktów, sprawiają że nasi Klienci wystawiają nam najlepsze spośród możliwych referencji – polecają nas swoim znajomym i bliskim, jako firmę z którą naprawdę warto współpracować. Oferujemy dostawy oleju napędowego i opałowego, pochodzące od uznanych w kraju producentów, co jest gwarancją pełnej satysfakcji każdego z naszych Klientów.